שירותי הסעות בישראל

הסעות בישראל – תחום הסעות הינו ענף פופולארי ומבוקש במדינת ישראל. אתר הסעות בישראל נפתח על מנת להוות מוקד ראשי לציבור המעוניין בשירותי הסעה. זאת מכיוון שבאתר שלנו אתם יכולים לקבל מידע על כל שירותי ההסעות, קישורים לאתרים מומלצים בתחום, השוואת מחירים ועוד. בתחום קיימות מאות חברות הסעה. הבחירה נמצאת בידי הלקוח. יש את החברות הפחות מקצועיות ויש את החברות היותר מקצועיות. כולנו רוצים נסיעה מהנה ומפנקת בתוך כלי רכב נקי, חדיש וממוזג כאשר לצידכם נהג נחמד עם די ניסיון על מנת להביא אתכם למקום היעד בראש שקט. אם הוטלה עליכם המשימה לארגן הסעות, בין אם מדובר בהסעות בתי ספר או שירותי הסעה לאירועים פרטיים, אנחנו בטוחים שלא תירצו לאכזב אף אחד.

מדי יום אלפי מוסדות עושים שימוש בשירותי הסעה. החל מחברות וגופי ממשלה, דרך מפעלים ובתי חולים ועד לבתי ספר וגני ילדים. זאת בנוסף לאלפי אירועים פרטיים מדי יום אשר צורכים בשירותי הסעה. מעניין מה אומרים החוקים במדינת ישראל בנוגע להסעות? האם ידעתם כי רכב להסעת תלמידים חייב בהתקנת פנסי איתות מהבהבים הפועלים בעת הורדת הנוסע? האם ידעתם שכל רכב המספק שירותי הסעה חייב בבדיקה חודשית מקצין בטיחות רכב? אתם יודעים שנהג המסיע ילדים או תלמידים חייב בתעודת יושרה וחותרת "רשאי להסיעה ילדים" ברישיון רכב? כאן באתר תמצאו טיפים, מדריכים, המלצות, חברות הסעה מומלצות, ועוד. נשמח לסייע ולהעניק לכם חומר איכותי ושימושי על מנת שתזכו בנסיעה מהנה.

השוואת מחירי הסעות – מערכת השוואת מחירי שירותי הסעות בישראל מאפשרת לכם לקבל הצעות מחיר מ – 5 חברות הסעה בהתאם לדרישותיכם. אין יותר צורך להתקשר לכל אחת על מנת לשאול מחירים ואזורי פעילות. רק חברות הפועלות באזורכם יצרו איתכם קשר ויספקו לכם הצעת מחיר אטרקטיבית כאשר הן יודעות שיש ארבע חברות נוספות שמעוניינות להפוך אתכם ללקוחותיהן.

שירות הסעות בישראל הינו חינמי וללא כל התחייבות. מילוי טופס פשוט וקצר תוך דקות. על מנת לשלוח את הבקשה להצעת מחיר לשירותי הסעה יש לציין שם פרטי, טלפון או פלאפון, דוא"ל ואזור בו אתם נמצאים. מומלץ לציין את מספר הנוסעים וסוג ההסעה המבוקש (לדוגמא: אוטובוסים לטיולים, הסעה לנתב"ג, הסעת נכים, הסעת תלמידים, הסעת עובדים, הסעות למגזר החרדי, ועוד…). כל שנותר לכם לעשות, הוא לבחור בהצעה המשתלמת ביותר מבין ההצעות שתקבלו מחברות ההסעות המתחרות עליכם.

 

להזמנות ובירורים 050-6979848