הסעות נכים

מחפשים שירות הסעות לנכים עם כסא גלגלים? הגעתם למקום הנכון. חברת מיצויוסי תספק לכם את שירות ההסעה הטוב בישראל, עם צי רכבים מתאים ומתקדם, נהגים מיומנים ומנוסים בעבודה עם ציבור המרותק לכיסאות גלגלים, ונסיעה בטוחה וזהירה לאורך כל הדרך. 

למה לבחור במיצויוסי? 

שירות הסעות למוגבלים בניידות של חברת מיצויוסי נוצר מתוך הבנת הצורך של אוכלוסיית הנכים בשירות הסעות מתקדם, נוח ובטיחותי. רתמנו את כל הידע והניסיון שלנו על מנת לבנות עבורכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר: 

  • נגישות מלאה- שירותי התחבורה שלנו הותאמו במיוחד על מנת לענות על צרכיהם הייחודיים של נוסעים עם מוגבלות ומאפשרים חוויית נסיעה קלה ונוחה ללא מכשולים. 
  • כניסה ויציאה נוחים –  רכבי הסעות לנכים שלנו, נגישים לכיסאות גלגלים מבטיחים גישה קלה ויציאה חלקה ללא צורך במאמץ. כך שהנסיעה הופכת לחוויה רגועה ונעימה.
  • בטיחות מוגברת – הנהגים המקצועיים והמיומנים שלנו עברו הכשרה מיוחדת בנהיגה בטוחה ורגישה עבור אלו המתמודדים עם צרכים מיוחדים. כך שאנו מסוגלים להבטיח את שלומכם ואת ביטחונכם בכל שלבי הנסיעה. 
  • אמינות מוכחת – Mitsuyoshi מתהדרת במתן שירות הסעות אמין, מדויק ורגיש שמבטיח הגעה בזמן לכל יעד נדרש בכל רחבי הארץ.

 

צי הרכבים שלנו 

חברת מיצויוסי מפעילה צי מודרני של רכבי הסעות המותאמים במיוחד להסעת נכים ובעלי מוגבלויות. האוטובוסים והמיניבוסים שלנו מאפשרים העלאת כיסאות גלגלים באמצעות מעלונים וכוללים מערכות עיגון מיוחדות ל-3 כיסאות גלגלים לצד מושבים רגילים עבור מלווים ונוסעים נוספים. 

כמו כן, הרכבים שלנו כוללים מעקות בטיחות, רצפות מונמכות לגישה נוחה יותר ומתקנים לעיגון כיסאות גלגלים. הנהגים שלנו עברו הכשרה ייעודית להסעת נכים והם בקיאים בהפעלת הציוד המיוחד כדי להבטיח נסיעה בטוחה ונוחה עבור הנוסעים עם המוגבלויות.

אנו מזמינים אתם ליצור איתנו קשר, לקבל פרטים נוספים, הצעות מחיר, ביצוע הזמנות וקבלת מענה מקיף לכל שאלה או בקשה שעשויה לצוץ – חייגו: 050-6979848

להזמנות ובירורים 050-6979848