הסעות מיניבוסים

חברת מיצויוסי הסעות מספקת שירותי הסעות במיניבוסים ל- 16 – 20 נוסעים .

המיניבוסים הנים חדשים מודלים 08-09 ברמת גימור תיירותית ומפוארים .

panorama

השכרת מיניבוס נחשבת אחת הדרכים הטובות, המהירות ואף הזולות ביותר בעולמות ההיסעים. יחד עם זאת ישנם מספר דברים עליהם אנו נרצה לשים את הדגש – אנשי המקצוע של מיצויוסי פה בכדי לענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות.

החשיבות בחברת הסעות מיניבוסים המתמחה בתחום

כיום אנו רואים מגוון רחב של חברות הסעות מיניבוסים, אנו נרצה לעבוד אל מול חברת הסעות מיניבוסים המתמחה בתחום אשר עובדת עם צי מיניבוסים איכותי ורחב אשר ניתן להתאים בהתאם לצרכים שלנו. חברה כזו תדע לאפיין בהתאמה אישית את הצרכים שלנו, לנווט בערים השונות בארץ ואף לתת לנו טיפים, עצות והכוונה בעת הצורך.

מתי אנו נרצה להזמין מיניבוס?

מיניבוסים הינם כלי תחבורה אשר נותן לכם את האפשרות לספק מעטפת ל10-20 לקוחות בעת ובעונה אחת. לרוב אנו נרצה להזמין מיניבוס כאשר אנחנו נהיה קבוצה מצומצמת של אנשים ולא תהיה סיבה ממשית לעין להוציא אוטובוס. לצד זאת אנו רואים קבוצות גדולות אשר מעדיפות את המרחב והנוחות של נסיעה במספר מיניבוסים. אנו רואים מספר רחב של גופים אשר יהיו מעוניינים להזמין מיניבוס לרבות –

הסעות מיניבוסים

 • ועדי עובדים
 • מוסדות לימודיים
 • מוסדות ממשלתיים
 • תאגידים
 • אירועי חברה ועסקים
 • אירועים משפחתיים

הלכה למעשה אנו למדים כי הזמנת מיניבוס מתאימה לכל אירוע ומספקת מעטפת מלאה עבור הנוסעים תוך כדי שהם נהנים מנסיעה איכותית ברכבים איכותיים ומתוחזקים.

הסעות מיניבוסים לתלמידים

במדינת ישראל ישנם למעלה מעשרות אלפי מוסדות לימודיים שונים. לא פעם משקי בית רבים תוהים כיצד יוכלו לספק לילדיהם מעטפת מלאה מן הבית ספר אל הבית וחזרה. דרך השכרת מיניבוסים יכולים אותם הורים להיות רגועים מאחר ותהיה חברה שתדאג לתת להם מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת לצרכים שלהם – כך ההורים חוסכים זמן רב בפקקים של הבוקר ומשקיעים את הזמן לדברים אחרים.

השכרת מיניבוסים: מה הם המיניבוסים השכיחים?

השכרת מיניבוסים איננה מלאכה קלה וצריכה להיתפר בהתאמה אישית יחד עם חברה המתמחה בתחום. חברת מיצויוסי הינה אחת החברות ה-ותיקות והמובילות בתחום ומספקת מערך היסעים רחב לצד שירותי הסעות במיניבוסים המיועדים ל 16 – 20 נוסעים. כל המיניבוסים הינם מיניבוסים חדשים, נקיים, ברמת איכות וגימור גבוהים במיוחד ומתאימים למגוון רחב של נסיעות, לרבות – נסיעות תיירים, נסיעות תלמידים, נסיעות אקספרס, נסיעות יוקרה ועוד.

השכרת מיניבוס: מה הם המחירים?

השכרת מיניבוס הפכה כבר מזמן לדבר שבשגרה, כאשר אנחנו מדברים על מחיר השכרת מיניבוס אנו רואים מגוון רחב של היבטים אשר משפיעים בצורה ישירה על המחיר אותו אתם תשלמו. בין ההיבטים אנו נראה:

 • גודל רכב ההסעות – אנו למדים כי מחיר השכרת מיניבוס מושפע רבות מגודל רכב ההסעות, לצורך העניין רכב הסעות של 16 נוסעים יתומחר בצורה שונה מרחב הסעות של 20 נוסעים.
 • היקף העבודה – היקף העבודה משפיע גם הוא בצורה ישירה על המחיר של השכרת מיניבוס, לצורך העניין מספר השעות בהם יצטרך להמתין לכם נהג המיניבוס ו/או מספר הימים בהם תרצו את המיניבוס צמוד אליכם לכל תרחיש יהווה חלק בלתי נפרד מן המחיר אותו אתם תשלמו.
 • מה יהיה מרחק הנסיעה – מרחק הנסיעה יהיה אחד מן המוטיבים אשר ישפיעו על המחיר אותו אתם תשלמו. נסיעה מתל אביב לירושלים תתומחר בצורה שונה מנסיעה המתרחשת מתל אביב לאילת.
 • מספר המיניבוסים שידרשו – אנו רואים גופים רבים אשר דורשים מספר מיניבוסים שונים, מספר המיניבוסים אותם תצטרכו ישפיע גם הוא על המחיר אותו אתם תשלמו. כמו כן בהנחה ותצטרכו את המיניבוס צמוד אליכם לאורך כל שעות היממה יהיה לכך תמחור נוסף.

"האם מדובר במחירים יקרים?"

כמו שכבר הספקתם להבין ישנם מספר היבטים אשר משפיעים בצורה ישירה על המחירים אותם אתם תשלמו במהלך השכרת מיניבוס. יחד עם זאת בניגוד לדעה הרווחת כאשר אנחנו מדברים על השכרת מיניבוסים אנו לאו דווקא מדברים על מחירים גבוהים במיוחד. חברת מיצויוסי הינה אחת החברות המובילות בישראל בעולמות ההיסעים ומספקת עבורכם צי של רכבים המותאם לכל צורך. כל המחירים אצלנו הינם מחירים אטרקטיביים לצד מחירון מסודר מראש – כך שלא תוכלו להתבלבל.

איך לבחור חברת הסעות מיניבוסים?

אתם מעוניינים לשכור מיניבוס בזמן הקרוב אך יחד עם זאת לא יודעים איך לבחור חברת הסעות מיניבוסים. מחיפוש קטן בגוגל ובשאר מנועי החיפוש אתם מגיעים אל חברות היסעים רבות אשר כל אחת מהן מבטיחה עבורכם "שמיים וארץ". מרחפת העננה – "איך ניתן לבחור את החברה הטובה ביותר עבורנו?" אנשי המקצוע של מיצויוסי ריכזו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור נכון:

 • ניסיון לצד ותק – אנו למדים כי הניסיון והותק של חברת הסעות מיניבוסים נחשבים בין ההיבטים הבולטים לבחירה של חברת הסעות. חברה בעלת ניסיון לצד ותק תדע לאפיין את הצרכים שלנו ולהתאים עבורנו את המעטפת הטובה ביותר. כמו כן תדע איך להגיב במצבים בהם ידרשו פתרונות יצירתיים בזמן אמת.
 • מוניטין – אין מן הנמנע כי חברה בעלת ניסיון לצד ותק בעולם ההיסעים צברה לעצמה גם מוניטין, אנו נרצה לראות מה הוא המוניטין של החברה איתה אנו נבחר לעבוד ומי הם חוג לקוחותיה – כך נוכל להסיק לא מעט אודות החברה וטיבה.
 • צי רכבים – אנו נרצה לעבוד אל מול חברה איכותית אשר תוכל לספק לנו מגוון רחב של פתרונות בעולם ההיסעים. חברה בעלת צי רכבים גדול תהיה ערוכה לכל תרחיש ואף תוכל לספק מענה גם לארגונים ו-ועדים גדולים.
 • עבודה עם קצין בטיחות תעבורה – בטיחות היא ערך עליון, אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה אשר עובדת עם קצין בטיחות תעבורה צמוד המפקח על נהגי החברה ורכביה – כך נוכל להיות רגועים ולדעת שנהגי החברה עובדים לפי כל נהלי הבטיחות וצי רכבי החברה מתוחזק לפי כל הנהלים המחמירים של משרד התעבורה.
 • מתאימה לצרכים שלנו – אנו נרצה שהחברה איתה אנו נעבוד תתאים לצרכים שלנו ותתן מעטפת מלאה, לצורך העניין אם אנחנו מחפשים אחר מיניבוסים אנו נחפש חברה אשר מתמחה במיניבוסים. לא מעט פעמים אנו נרצה לשכור מיניבוסים לצד רכבים נוספים לרבות – אוטובוסים, ואנים ואפילו ממוגני ירי. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים נותנת מענה גם בפן הזה.
 • עובדים בהתאם לחוק – בדקו כי החברה עובדת בהתאם לחוק, בעלת כל הרישיונות הרלוונטיים, דוגלת באמינות וסבלנות ונותנת קבלות לצד חשבוניות מס על כל תשלום שקיבלו לידיהם – בהתאם לחוק.

"כמה מקומות יש במיניבוס?"

מיצויוסי עובדים ללא לאות על מנת להנגיש עבורכם מגוון רחב של מיניבוסים בהתאמה אישית לצרכים שלכם. כיום ניתן למצוא אצלנו מיניבוסים המתאימים ל 10 – 20 נוסעים בעת ובעונה אחת. צי המיניבוסים של החברה מפוקח על ידי קצין בטיחות תעבורה וכל נהגי המיניבוסים עברו הכשרה מקיפה אשר מכינה אותם בצורה המיטבית למתן שירות אדיב, איכותי ומקצועי בשטח.

"לאילו מקומות ניתן לשכור מיניבוס?"

הלכה למעשה מיצויוסי לא מגבילה אתכם ואתם יכולים לשכור מיניבוסים לכל רחבי הארץ.

אמרתם הסעות מיניבוסים – אמרתם מיצויוסי

מיצויוסי נחשבת לאחת החברות ה-ותיקות והמובילות בישראל בעולם ההיסעים ועובדת בפיקוח מלא של משרד התחבורה. החברה הפכה במרוצת השנים לביטוי שגור בתחום ולבחירתם הטבעית של אלפי משקי בית, מוסדות, מפעלי תעשייה ולקוחות עסקיים. בחברה ניתן למצוא למעלה ממאה רכבים בפריסה כלל ארצית יחד עם קצין בטיחות תעבורה אשר אמון על צי רכבי החברה ועל נהגי החברה. בין הרכבים אנו רואים – אוטובוסים, מיניבוסים בהתאמה אישית, ואנים, רכבים מפוארים וגם ממוגני ירי.

כל נהגי החברה חתומים על אמנת שירות המחייבת אותם לשים את הלקוח במרכז, סובלנות, אדיבות ואמינות. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל אלפי לקוחות במהלך השנים שבחרו נכון ולהזמין אותנו לקחת חלק בנסיעה הבאה שלכם.

בוחרים נכון – בוחרים מיצויוסי

להזמנות ובירורים 050-6979848